Vēlies saņemt jaunumus no WorkPark?

Login

Jaunumi > #2 Atskats uz pirmo darbības mēnesi!

#2 Atskats uz pirmo darbības mēnesi!

29/06/2007 07:51:45 sagatavoja Workpark

Ir pagājis mēnesis kopš mūsu portāls ir pieejams vispasaules tīmeklī. Reāli savu darbību uzsākām 2007. gada 4. jūnijā. Visas kļūdas, kas bija atrodamas portāla darbībā, nu ir novērstas sadarbojoties ar mūsu klientiem. Šajā laikā ir tapuši pāris raksti, kas varētu būt aktuāli tiem, kam ir interesanti uzzināt citu cilvēku karjeras ceļus.

    Ņemot vērā, ka visu mēnesi vēl tika veidots un labiekārtots portāls, mārketinga kampaņu sāksim no jūlija mēneša. Neskatoties uz to mūsu portālu jau ir apmeklējuši vairāk nekā 1000 unikāli lietotāji - vidēji dienā 80 apmeklētāji, kas nav slikts rādītājs. Mūsu mārketinga kampaņās ietilps banneru reklāma citos atpazīstamos portālos, skrejlapu izplatīšana kā arī citi ne mazāk efektīvi reklāmas veidi.
    Par web saturu runājot, viena no mūsu sadaļām, "Mēneša uzņēmums", vēl tikai ieraudzīs savu dienasgaismu sākoties jūlija mēnesim. Sadaļā "Karjera" jau ir iespējams iepazīties ar pāris karjeras apskatiem, arī nākotnē, protams, šī sadaļa tiks papildināta ar ne mazāk interesantiem rakstiem. "Testu" sadaļa ar testu piedāvājumiem, droši vien, ne vienam vien apmeklētājam ir viesusi skaidrību un palīdzējusi rast jaunas atklāsmes. Sadaļā "Vakances" un "Kursi", protams, kā vienmēr aktuāli darba piedavājumi un mācību iespējas. Tuvākā nākotnē ir iecere izveidot sadaļu "Der zināt", kurā būs pieejama informācija, kura būs lietderīga ikvienam darba tirgus pārstāvim.

    Priecīga ziņa visiem darba devējiem - bezmaksas darba sludinājumi - standarta vakances izvietošana portālā ir bezmaksas. Kā arī kompānijām, kuras rīko mācības/kursus/seminārus ir iespēja mūsu mājaslapā publicēt tos vienu mēnesi bez maksas pēc reģistrācijas veikšanas. Laipni aicināti izmantot mūsu servisu.

    Nobeigumā vēlamies novēlēt veiksmīgus darba meklējumus darba ņēmējiem un darba devējiem veiksmīgu sadarbību ar mums un mūsu klientiem, kuri sniedz mācību un kursu pakalpojumus, kā arī neaizmirstiet par iespēju izmantot "Mēneša uzņēmuma" piedāvājumu, kas nenoliedzami informēs potenciālos darbiniekus, klientus un sadarbības partnerus.

Jautājumi, ieteikumi, pieteikumi, piedāvājumi tiek gaidīti uz mūsu e-pastu: info@workpark.lv

Workpark.lv


0 komentāri

[Komentēšana pieejama visiem.]

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

[ uz ziņu sarakstu ]