Vēlies saņemt jaunumus no WorkPark?

Login

Karjera

Karjera

Bez augstākās izglītības, bet ne bez darba
18.07.2007 21:59:05 sagatavoja Kristīne Rutkovska
24 gadus jaunais Kaspars Dabra, neskatoties uz to, ka mācījies vairākās augstskolās un nevienu no tām nav absolvējis, karjerā ir virzījies augšup līdz sasniedzis vēlamo profesiju, kas ne vien pilda maciņu, bet arī izraisa prieku un labas emocijas!
Lasīt vēl... (8 komentāri)
Katrs pats savs laimes kalējs!
26.06.2007 21:20:24 sagatavoja Kristīne Rutkovska
Karīna Martone, 31 gadus jauna, profesionālajā darbībā spējīga sieviete, pabeidzot politologus un saņemot bakalaura grādu, jau tad zināja, ka savā specialitātē nestrādās. Tā nopietni karjeras profesionālā daba deva ziņu un attīstījās dažus gadus pēc augstskolas beigšanas, kad 2003. gadā, pēc tam, kad bija jau vairāku gadu pieredze citos uzņēmumos strādājot par sekretāri, lietvedi un darbojoties ar biroja darbu organizēšanu, Karīna kandidējot uz sekretāres amatu būvuzraudzības un būvniecības projektu vadības firmā SIA ”Projektu vadības un attīstības birojs”, nenojauta, ka laika gaitā pienākumi un apjoms trīskāršosies, un tik ātri būs iespējama karjeras izaugsme.
Lasīt vēl... (1 komentārs)
Ar veiksmi un neatlaidību sasniegt var visu!
01.06.2007 12:36:57 sagatavoja Kristīne Rutkovska
Tā saka LU ekonomikas fakultates 3. kursa studente, 21 gadus jaunā, Evita Grundberga, kura brīvajā laikā aizraujas ar aktīvo atpūtu. "Jau bērnībā zināju, ka strādāšu tikai labi atmaksātu darbu”, pārliecinoši stāsta Evita. Bērnība pagājusi starp ietekmīgiem cilvēkiem, arī vecāki vienmēr uzsvēruši, ka meitai gudra galva un solījās visā atbalstīt, tāpēc nolēma, ka pēc vidusskolas ies studēt juridiskās zinātnes un kļūs par advokāti.
Lasīt vēl... (3 komentāri)