Vēlies saņemt jaunumus no WorkPark?

Login

Mēneša uzņēmums > Capital

"CC.LV"

CC.lv savu darbību uzsāka kā bezmaksas e-pasta pakalpojuma sniedzējs ar plašām iespējām. Iegūstot popularitāti tika nolemts par CC.lv interneta veikala atvēršanu, kurā būtu iegādājamas preces par zemākajām cenām, ar ātrāko un kvalitatīvāko apkalpošanu.

    Nu jau nedaudz vairāk kā gadu CC.lv veiksmīgi darbojās pateicoties faktam, ka ir izveidojis lielu patstāvīgo klientu loku, kas ir pārliecinājušies par CC.lv preču un pakalpojumu sniegto kvalitāti, ātro pasūtījumu pieņemšanu un preču izsniegšanu. Nemitīgi tiek strādāts pie mājas lapas uzlabošanas, kā arī pie tā, lai piedāvājumā būtu ražotāju jaunākās preces.

    CC.lv ir veiksmīgi iekarojis interneta veikalu tirgu un uz doto brīdi ir viens no populārākajiem un apmeklētākajiem šāda veida veikaliem. CC.lv darbības mērķis ir kļūt par labāko mobilo telefonu un digitālo fotokameru tirgotāju.

    „No citiem interneta veikaliem atšķiramies ar to, ka atrodamies liela uzņēmuma paspārnē, kas, savukārt, nodrošina stabilitāti gan tehniskajā, gan finansiālajā ziņā,” par CC.lv internetveikala priekšrocībām stāsta e-komercijas vadītājs Raimonds Straume. „Pašreiz lielās interneta veikalu izplatības dēļ ir novērojama klientu neuzticība, jo daudzi no internetveikalu pircējiem ir saskārušies ar garantijas problēmām, kā arī ar nekvalitatīvu un iespējams pat kreisu preci.” Raimonds stāsta, ka lielākais vairums klientu preču saņemšanās brīdī drudžaini pārbauda iepakojuma saturu, tādā veidā meklējot kādu iztrūkstošu komplektācijas aksesuāru vai pat mēģinot atklāt kādu mehānisku defektu uz preces. „Pieļaujam domu, ka cilvēki citos interneta veikalos ir saskārušies ar nepilnīgu komplektāciju vai pat ar preces defektiem. Šajā situācijā jūtamies droši par saviem produktiem, jo visas mūsu piedāvātās preces ir no oficiālajiem preču izplatītājiem,” ar lepnumu stāsta e-komercijas speciālists Aivars Litaunieks.

    CC.lv kvalitatīvās preces un pakalpojumus novērtējot arī pircēji. „Regulāri saņemam atzinīgus vārdus par ātrām e-pasta atbildēm, dažkārt cilvēki brīnās, ka mums pat ir savi firmas maisiņi,” tā Raimonds.

    Kā tad CC.lv strādā? „Pasūtījumus pieņemam gan lapā formētos, gan ar e-pasta starpniecību, gan arī telefoniski. Pēc pasūtījumu saņemšanas vienmēr telefoniski sazināmies ar klientiem un precizējam par pasūtīto preču pieejamību, kā arī piegādi, ja tāda nepieciešama. Piegādi Rīgā nodrošina mūsu firmas kurjeri, ārpus Rīgas piegādes nodrošina Latvijas Pasts - "Express pasts",” par savu darba specifiku stāsta Aivars. Jāpiebilst, ka CC.lv ir noslēgti sadarbības līgumi ar visām populārākajām līzinga kompānijām!

    „Visvairāk pie mums pērk mobilos telefonus un digitālos fotoaparātus, sākot ar lētajiem un beidzot ar profesionālām spoguļkamerām un to aksesuāriem,” par CC.lv populārākajām precēm stāsta Raimonds. Piedāvājumā esot arī daudzveidīgs LCD televizoru klāsts.

Tātad – ja meklējiet kvalitatīvākās preces par visizdevīgākajām cenām, CC.lv ir īstā vieta, kur to visu atrast!
cclv1
CC.lv rekvizīti:

AS Capital
Reģ. Nr. 40003088497
Juridiskā adrese: Brīvības 85, Rīga, LV-1001
Faktiskā adrese: Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005
Telefons:+371 7517834
Mob.Tel.:+371 26129070
Fax: +371 7517820
E-pasts: e-veikals@capital.lv