Vēlies saņemt jaunumus no WorkPark?

Login

Mēneša uzņēmums > City Real Estate

City Real Estate - darījumi ar nekustamo īpašumu

SIA „City Real Estate” nekustamo īpašumu tirgū darbojas kopš 2006. gada. Uzņēmumu dibinājuši nekustamo īpašumu tirgus speciālisti, kas savā jomā sevi pierādījuši kā profesionāļi. Apvienojot darbinieku bagātīgo pieredzi un biznesa kontaktus ar jauna uzņēmuma spēju adaptēties, uzņēmums jau šobrīd ieņem stabilu vietu tirgū, aptverot plašu nekustamo īpašumu piedāvājumu diapazonu.

SIA City Real Estate piedāvā plašu ar nekustamo īpašumu darījumu saistītu pakalpojumu spektru:
- konsultācijas;
- nekustamā īpašuma īre, noma un tirdzniecība;
- jauno projektu tirdzniecība;
- palīdzība hipotekārā kredīta noformēšanā;
- nekustamā īpašuma apdrošināšana.

Tuvākajā nākotnē ir plānots ieviest vēl vienu pakalpojumu – nekustamā īpašuma vērtēšana, kas palīdzēs klientiem precīzi noteikt tirgus cenu gan pērkot īpašumu, gan pārdodot.

Uzņēmums aktīvi darbojas gan otrreizējo piedāvājumu tirgū, gan arī ar jaunajiem projektiem: otrreizējā tirgū uzņēmums šobrīd piedāvā vairāk kā 700 brīvus objektus, gan īrēt/nomāt, gan iegādāties, un ar katru dienu brīvo objektu skaits palielinās, jauno projektu tirgū SIA „City Real Estate” šobrīd ir noslēgts ekskluzīvais līgums par divu daudzdzīvokļu māju tirdzniecību – „Hanzas 3b” un „Hanzas b/n”, kas nodrošinās patstāvīgus ienākumus nākamo 3 gadu laikā:
- projektā „Hanzas 3b”, kurš tiks nodots ekspluatācijā 2008. gadā, kopš rezervācijas sākuma 2006.gada novembrī ir
rezervēti jau 40 % no visu dzīvokļu skaita (kopā projektā ir 130 dzīvokļi);
- projektā „Hanzas b/n” rezervācija sāksies pēc 2007. gada aprīlī.

SIA „City Real Estate” ir arī noslēgti sadarbības līgumi ar citiem jauno projektu attīstītājiem:
- „Laipu iela”, ekskluzīvu privātmāju tirdzniecība, kas atrodas Jūrmalā;
- „Ķeizarzeme”, 75 daudzdzīvokļu mājas tirdzniecība, kas atrodas Mežaparkā;
- „Nim darījumu centrs”, A klases biroju telpu iznomāšana.

Noslēgti sadarbības līgumi par jauno projektu tirdzniecību Spānijā un Bulgārijā un iesāktas pārrunas arī ar citiem attīstītājiem, par jaunu projektu piesaisti un tirdzniecību.

Mūsu darbinieku pieredze, profesionalitāte un pastāvīga attīstība ir mūsu darbības pamatakmens.

Lai motivētu darbiniekus pelnīt vairāk, uzņēmums piedāvā darbiniekiem izdevīgu apmaksas sistēmu – 50% no kopējiem ieņēmumiem par darījumu, un bonusu sistēmu. Darbinieku kvalifikācijas celšanai, regulāri tiek rīkoti apmācību un informatīvie semināri kredītiestādēs un arī uzņēmumā.

Uzņēmums strādā jaunāko tehnoloģiju vidē. Ir izveidota spēcīga datu sistēma, kurā ir reģistrēti visi esošie, bijušie un arī potenciālie klienti, norādot viņu vēlmes un pieprasījumus. Gadījumā, ja uzņēmumam ir dotā klienta vēlmēm un prasībām atbilstošs nekustamais īpašums, klients tiek nekavējoties informēts sazvanoties, vai nosūtot e-pastu. Sadarbība starp City Real Estate speciālistu un klientu ir orientēta uz sekmīgu rezultātu.

Ātrākam un efektīvākam darbam ar klientiem, uzņēmums ir noslēdzis sadarbības līgumus ar lielākajām kredītiestādēm Latvijā: Hansabanka, Parex banka, Aizkraukles banka, Nordea, DnB Nord banka, AM Credit, Seb Unibanka. Kā arī ir sadarbība ar apdrošinātājkompāniju ERGO, kas piedāvā noslēgt nekustamā īpašuma adrošināšanas līgumu pie mums birojā.

Uzņēmuma mērķis ir sniegt profesionālus un augstvērtīgus pakalpojumus nekustamā īpašuma biznesā, pilnveidoties, augt un paplašināties gan Latvijas tirgū, gan arī ārvalstīs.

Mūsu vadmotīvi ir:
- Operativitāte: dinamika ir mūsu priekšrocība! Esam gatavi adaptēties un pielāgoties visām jūsu vēlmēm.
- Profesionalitāte: mēs zinām, ko darām! Mūsu darbinieki ir jomā pieredzējuši speciālisti, uzkrājuši zināšanas un apguvuši spēju izprast klientu vēlmes.
- Komforts: jūsu vēlmes mums ir likums! Jums nav jāmaina savs dzīves ritms tikai tādēļ, ka vēlaties veikt darījumu ar nekustamo īpašumu – visas rūpes uzņemsies mūsu darbinieki.

PIedāvā un meklē savu neskutamo īpašumu pie mums-
www.cityreal.lv

City Real Estate kolektīvs                           city_real_estate_logo
Adrese: E.Menlgaiļa iela 1a, Rīga
Tālr.: 67114284
Fakss: 67114283
e-pasts: city@cityreal.lv