Vēlies saņemt jaunumus no WorkPark?

Login

Mēneša uzņēmums > Mod IT

Mod IT - mūsdienu risinājumi veiksmīgai Jūsu biznesa attīstībai

Mod IT - mēs paplašinām jūsu iespējas.Mod IT radies samērā nesen, bet pateicoties saviem entuziastiskajiem darbiniekiem, jau paspējis sevi pierādīt kā kvalitatīvu un mūsdienīgu mājas lapu izstrādes uzņēmumu.Mod IT piedāvā izveidot gan visvienkāršākās mājas lapas - vizītkartes, gan administrējamas mājas lapas ar dažādām papildus iespējām.


Līdztekus mājas lapu izstrādei Mod IT piedāvā arī sevis izgatavoto mājas lapu administrēšanu, kā arī dažādu, ar web izstrādi saistītu, pakalpojumu veikšanu.Mūsu piedāvātās mājas lapas - vizītkartes ir piemērotas, gan nelielu uzņēmumu, gan dažādu projektu popularizēšanai Interneta vidē.

Savukārt mājas lapa, kas ir dinamiska, ir piemērota jebkuram uzņēmumam vai projektam, kas novērtē Interneta sniegtās iespējas reklāmas un mārketinga jomās.

Mod IT izstrādāto dinamisko mājas lapu pamatā tiek izmantoti gatavi dizaini, kas tiek unikāli pielāgoti katra klienta vēlmēm un prasībām. Tādējādi tiek panākta nevainojama un ātra mājas lapu darbība, kā arī ir iespēja izmantot visas jaunākās web izstrādes tehnoloģijas. Dinamiskām mājas lapām piedāvājam arī izveidot un piesaistīt katalogu, meklētāju, e-veikalu, komentāru sistēmu, plānotāju, forumu, čatu, datu bāžu sistēmas. Ir iespējama arī individuālu pasūtījumu un projektu izpilde.

Mājas lapu administrēšanas paketē ietilpst tehniskais atbalsts, rakstu pievienošana, galeriju papildināšana, mājas lapas optimizēšana meklētājiem, sadaļu pievienošana un rediģēšana, lapas konfigurācijas uzturēšana.

Katram klientam ir individuāla pieeja, un katrs pasūtījums tiek izskatīts atsevišķi. Līdz ar to mēs paplašinām gan jūsu, gan mūsu iespējas.

Vairāk informācijas šeit: http://modit.lv

Mūsu paveiktos darbus var apskatīt šeit: http://modit.lv/lv/musu-darbi.html

Ar mums var sazināties: info@modit.lv    logo